Ümraniye Klima Servisi

İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde Ümraniye Klima Servisi var. Servisimize telefonla klima bakımı ile ilgili problemlerinizde ulaşabilirsiniz klimanın gaz dolumunun onarımı ve klima için birçok teknik servisten yararlanabilirsiniz. Ümraniye ilçesinde ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren hizmetimiz, 15 yıldır bu bölgedeki klima sistemleri için teknik hizmet vermektedir.

 • Ümraniye klima servisi olarak, klima bakımı, klima montajı, klima sökme ve montajı, klima gaz doldurma ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre klima için diğer teknik hizmetler için çağrı merkezimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.
 • Hizmetimiz açıktır ve uzman ekiplerimizle günün her saatinde hizmet vermekteyiz.
 • Klima teknik Servis uzmanlarımız kendi alanlarında uzun yıllara dayanan uzmanlığa sahiptir.
Ümraniye Klima Servisi
Ümraniye Klima Servisi

Ümraniye Klima Servisi Fiyatları

Ümraniye klima servisi olarak gündüz ve gece ekipleri olarak çalışma saatlerimiz ikiye bölünmüştür. Gün boyunca ekiplerimiz sabah 07.00 ile akşam 22.00 arasında yerinde olacaktır. Gece ekiplerimiz acil klima servisi adı altında saatlik hizmet vermektedir. Hizmetimiz yılda 365 gün açıktır. Müşteri temsilcilerimiz her saat çağrı merkezimizdeki telefonlara bakıyor. Ümraniye’deki klima sistemleri ile ilgili teknik bilgiler için ücretlendirme bilgi servisini telefonla hattımız üzerinden alabilirsiniz. Acil klima servis ekibimiz özellikle günde 24 saat, yılda 365 gün hizmet vermektedir.

Klima Servisi Ümraniye

Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler aynı zamanda Ümraniye klima servisi olarak derlediğimiz en yaygın rahatsızlıklardır. Klima su damlıyor, klima sıcak esmiyor, klima soğuk esmiyor, klima göstergeleri yanmıyor. Klima servisi Ümraniye olarak bu ve benzeri klima sorunlarında müşterilerimize en iyisini sunmak için halı üzerinde çalışıyoruz.

 • İşletmenizde en az 10 yıllık uzman deneyime sahip klima teknik ekip üyelerimiz, klima uzmanlarımız evinize gelecek ve klima arızaları durumunda istediğiniz müdahaleyi yapacaktır.
 • İhtiyacınız olan klima kurulum sürecini almak için servisimizi arayarak klima hizmetinizden yararlanabilirsiniz.
 • Uzman ekip üyelerimiz sorun giderme, klima bakımı, klima gazı doldurma ve her türlü ve klima markası için diğer istekleri beklemektedir.

Ümraniye Klima Teknik Servisi

Klimalar, bildiğiniz gibi, İklimlendirme yapan makinelerdir. Bu makineler hem çevreyi ısıtmak hem de soğutmak için kullanılır. Fonksiyonu küçük bir alan için yeterli olan duvara monte klimalar, özellikle ucuz, en yaygın klimalardır. Duvar klimalarını salon klimaları takip eder. Oturma odası klimaları, duvar tipi klimalara kıyasla daha büyük ortamları ısıtmak ve soğutmak için kullanılır. Oturma odası tipi klimalar duvar tipi klimalardan daha pahalıdır.

Ümraniye Klima Servisi
Ümraniye Klima Servisi

İstanbul Ümraniye Klima Servisi

Oturma odası tipi klimalar ve duvara monte klimalar aynı mantıkla çalışır. İki klima arasındaki fark, duvara monte edilmiş klimaların duvara monte edilmesidir, oturma odası tipi klimalar ise beyaz bir teras gibi yerleştirilir. Ayrıca 2 klima, bir iç ünite ve bir dış ünite vardır.

 • Salon klimasının iç ünitesi ve dış ünitesi, duvar klimasının iç ve dış ünitelerinden daha büyüktür.
 • Kaset klimalar var. Kaset klimalar tavana duvara monte edilir.
 • Kaset klimalar diğer klimalara kıyasla farklı görevleri yerine getirir.
 • Kaset klimalar her odaya ayrı ayrı monte edilir.

En İyi Ümraniye Klima Servisi

En iyi Ümraniye klima servisimiz, klima konusunda size en iyi hizmeti sunmak için yıllardır çalışmaktadır. Servisimiz klima arızaları için yoğun onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmet ile birlikte Ümraniye klima servisi olarak klima bakım sürecini gerçekleştiriyoruz. Klima bakım süreci, klima filtrelerinin temizlenmesi, klima iç ünitesinin dış kısmının temizlenmesi ve püskürtülmesi, klima dış ünitesinin kablolarının kontrol edilmesi ve klima iç ünitesinin kablolarının kontrol edilmesi hakkında konuştuğumuzda, klima parçalarının çalışıp çalışmadığı konusunda kontrol yoktur ve genel temizleme ve püskürtme işlemi ile sona erer.

 • Ayrıca, hizmetimiz, yeni satın alınan bir klima veya eski klimanızın kurulumu olsun, bu işlem için klima kurulumunu gerçekleştirmektir.
 • Kurulum işlemi teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.
 • Klima kurulum ücretleri hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Ümraniye Klima Servisi
Ümraniye Klima Servisi

Ümraniye Klima Bakım Servisi

Klimanın mülkiyeti ve klimanın kurulacağı yerin mülkiyeti, klimanın kurulum ücreti hakkında bilinmelidir. Klimanızın özelliklerine ve konumuna bağlı olarak klimanın kurulum fiyatını size bildirebiliriz. Ayrıca, hizmetimizde klimanın sökülmesi gerçekleştirilir. Bu hizmetlere ek olarak, Ümraniye klima bakım servisi teknik ekibi tarafından aynı şekilde klimanın sökülmesi ve montajı yapılabilir.

 • Klimanın sökülmesi ve takılması maliyeti, klimanın kurulumunda belirttiğimiz gibi klimanın özelliklerine, aynı zamanda klimanın döküldüğü yerin özelliklerine ve klimanın kurulacağı taşınmış yerin özelliklerine bağlıdır.
 • Bu unsurlar biliniyorsa, müşteri temsilcimiz size klimanın sökülmesi ve takılması maliyeti hakkında bilgi verebilir.

Ümraniye Kombi Servisi