Kombi Servisi 

Kombi Servisi

Kombi servisi konusu bu yazıda ele alınacak olan konudur.Baştan şunu net bir biçimde ifade etmek gerekir ki kombiler son yıllarda her türlü evde işyerinde kullanılan ürünlerdir. Duvara monte edildikleri için son derece pratik olan ürünlerdir.Yer kaplamazlar. Çok değişik markaların çok değişik özellikleri olan kumandalı kumandasız kombileri vardır. İnsanlar ürün özellikleri itibarı ile de sürekli olarak bu ürünleri tercih eder hale gelmiştir. Kombiler yoğuşmalı ve yoğuşmasız olarak iki ana eksende yer alırlar.

En Yakın Kombi Servisi

En yakın kombi servisi arayanlar için firmamız en doğru adreslerin başında gelir. Alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile çalışır. Her türlü kombinin arızasını gidermek yaptığı işlerden bir tanesidir. Bir diğer hizmeti ise kombilerin bakımının yapılmasıdır. Yılda bir kere mutlaka düzenli olarak kombi bakımı yapılması gerekir. Yapılan doğru bir kombi kombinin raf ömrünü uzatır. Sağlıklı ve düzgün bir biçimde çalışmasını sağlar.

 • Kombiler bilindiği gibi iki temel amaçlı olarak kullanılan ürünlerdir.
 • İlki suyun ısıtılması işidir. Bir diğer kullanım amacı ise elbette bulunulan alanların ısınmasını sağlamasıdır.
Acil Kombi Servisi

Acil kombi servisi arayışında olan istedikleri zaman firma ile ile iletişime geçebilir. Kombiler de yaşanan sorunlar elektriksel ve mekaniksel olabilir. Yine her bir kombinin markasına, modeline göre yaşanan arızaya göre farklı arıza kodları vardır. Bu kodların ne olduğunu bilen firma uzmanları müşteri tarafından kod kendisine bildirildiği zaman ilgili ekipmanları alarak müşterinin adresine giderek sorunun giderilmesini sağlar.

hakkimizda banner 1
7 24 Kombi Servisi

7 24 kombi servisi denilince akla gelen ilk firmadır. Gece gündüz demeden müşterileri zor durumda kalmasın diye hızlı ve ivedilikli bir biçimde hizmet verir. Müşterinin istediği zaman müşterinin belirtmiş olduğu adreste olarak arızayı giderir. Bunu yaparken üstte ifade edildiği gibi önce arıza koduna bakar. Akabinde genel olarak kombiyi kontrol eder.

 • Akabinde kombiye gerekli olarak müdaheleyi yapar.
 • Eğer gerekli ise orijinal ve garantili olarak parça değişimini de gerçekleştirir.
 • Son kontrollerini yapıp müşterinin adresinden ayrılır.
 • Burada en ufak bir hataya yer vermez.
 • Her türlü kombinin servis hizmetini verir.
Doğalgaz Kombi Servisi

Doğalgaz kombi servisi olarak doğalgaz alanında yerli yabancı marka demeden yine modeline bakılmaksızın servis ücreti verir. Kombilerde bazen ani elektrik kesintilerinden, bazen ateşleme sisteminden, bazen ilgili ünitenin raf ömrünü doldurmasından ya da bir başka nedenden ötürü sorunlar çıkabilir. O yüzden kombiler dönem dönem arıza verebilir. Yine bu noktada şunu da ifade etmek gerekir ki kombiler entegre olan ürünlerdir.

 • Yani mekanik, elektrik ve elektronik yönü vardır.
 • Her birinde farklı türden tamir yöntemleri kullanılması gerekir ki tüm bunların hepsi de başlı başına birer uzmanlık alanıdır ki bu servis bu işi fazlası ile yetkin bir biçimde gerçekleştirir.
 • Sorun bir daha oluşmayacak biçimde giderir.
Garanti Kombi Servisi

Garanti kombi servisi sıfır ppm ile çalıştığı için işini titizlikle ve dünya normlarında gerçekleştirir. Çözüm odaklı yaklaşım sergiler.Aynı zamanda üstte de ifade edildiği gibi her türlü kombinin bakımını da kombinin türüne göre gerçekleştirir. Kombi bakımları da başlı başına özel bir uzmanlık alanıdır ki firma bu alanda da tam yetkin bir biçimde çalışır. Yapılan bakım sırasında gerekli olması durumunda orijinal ve garantili olarak parça değişimi de yapar.

 • Kombi servisi, irtibata geçildiği anda adresinize uzman teknisyenler göndermektedir.
 • Genellikle bir uzman ve bir yardımcı, tam teçhizatlı bir şekilde gönderilir.
 • Kombi servisi, ısıtma sisteminizi yerinde inceleyerek arızanın kaynağını tespit eder ve size uygun bir fiyat teklifi sunar.
 • Kabul etmeniz halinde arızayı giderir ve sistemin çalışmasını test eder.
 • Kombinin içinde biriken kireç, pas ve kir gibi maddelerin temizlenmesini sağlar.
Kombi Teknik Servisi

Kombi Teknik Servisidenilince akla ilk gelen ilk firma aynı zamanda fiyatlar açısından da son derece uygun bir biçimde hizmet verir. Kombinin türüne modeline bakılmasızın standart bir servis ücreti vardır. Parça değişimi gerekli ise değişen parçanın ücreti de faturaya yansıtılır. Bakım için olan ayrıca bir ücret vardır.

 • Kombi teknik servisi, kombinizin bakımını, onarımını ve montajını yapan profesyonel bir hizmettir.
 • Kombinizin uzun ömürlü ve verimli çalışması için düzenli olarak kombi teknik servisine başvurmanız gerekir.
 • Kombi teknik servisi seçerken bu ipuçlarını göz önünde bulundurursanız, kombinizin sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.
 • Kombinizin bakımı için düzenli olarak servis çağırmayı unutmayın.

İletişim

444 4 021
Bahçelievler / İstanbul

Çağrı Merkezi

444 4 021
Call Now Button444 4 021