Klima Servisi

Klima servisi, klima bakım, onarım, montaj ve çok fazla konuda yardım ve destek almak için teknik uzman kişi ve kuruluşlara başvurarak alınabilen hizmettir. Yaz ve kış her mevsimde en iyi çalışma performansını alabilmek için düzenli olarak klimalara bakım ve kontrol yapılmalıdır. Bunun dışında zaman zaman beklenmedik arızalar görülebilir. Üstün teknoloji aletler ve uzman profesyonel teknik ekip ile eşsiz bir servis hizmeti alabilmeniz mümkündür. Tecrübesiz kişilerin müdahalesi ile masraflar artabilir, daha büyük sorunlar ortaya çıkabilecektir.

Klima Servisi
Klima Servisi

Klima Bakım Servisi

Klima bakım servisi ile tüm marka klimaların düzenli olarak bakımlarını yaptırmak mümkündür. Rakipsiz, garantili olarak İstanbul genelinde hizmet veren firmalar ile sorunsuz çalışan klimaları kullanmak olasıdır. Vestel, Toshiba, Bosch, Arçelik, Samsung, Daikin, LG, Fujitsu, Mitsubishi bazı klima markalarıdır. Isıtma ve soğutma sistemleri olan klimaların kadar portatif, split, kanal, kaset, paket tip, 3. pencere tip gibi çeşitleri bulunur. En temelde klimalar ikiye ayrılır; merkezi sistem klimalar, bireysel sistem klimalar.

Klima Montaj Servisi

 • Klima montaj servisi ile firma olarak tek hedefimiz, müşterilerimizin sorunlarını iyi analiz edip, nasıl en hızlı şekilde yardımcı oluruz bunu anlamaktır.
 • Çağrı merkezimiz ile saha servis teknisyenlerimize kadar tüm personelimiz ile, müşterilerimizin bize ulaştığı an ile tüm sorularına tam olarak yanıt verebilmek vakit ve nakitlerini korumak için hizmetinizdeyiz.

En Yakın Klima Servisi

En yakın klima servisi, uzman ekibi ile hızlı, ekonomik ve garantili bir şekilde hizmet vermektedir. Klima yanında kombi servis hizmeti de verilmektedir. 7 gün 24 saat hizmet alabilmek mümkündür. Klima servisi ile değişimi sağlanan tüm yedek parçalar 1 yıl garantilidir. Müşteri memnuniyeti için çalışan firmaya ulaşmak için aramanız yeterlidir.

Klima Arıza Servisi

 • Klima arıza servisi, çok çeşitli olan arıza sebeplerini araştırıp tespiti yapmalı ve çözüm için hızlı bir şekilde doğru kararları vermelidir.
 • Kompresör devreye girmemesi, dış ünite fanı çalışmaması, iç ünite arızası, tüm mekanik sorunlar, ısıtan ama soğutmayan klima, kumanda ve kontrol paneli tuşları çalışmaması, dış ünitenin gürültülü çalışması gibi arızalar söz konusu olabilir.

Klima servisi, tüm marka kombilerin orijinal yedek parçalarla bakım ve tamir işlemlerini yapan firmalardır. Kombi tüm dünyada ve Türkiye’de en iyi iklimlendirme aracıdır. Hem ısıtma hem de soğutma özelliğinden yararlanılmaktadır. Kombilerde markası, modeline ve evin metre karesine göre, doğru tercih yapılırsa çok daha iyi ısı tasarruf ile kullanılabilir.

Klima Servisi
Klima Servisi

Klima Teknik Servisi

 • Klima teknik servisi kapsamında yapılan belli başlı işlemler şöyledir; arıza tespiti, gaz dolumu, gaz kaçak kontrolü, sistem yıkama, hortum tamiri, polen filtre değişimi.
 • Bunlardan bakteri temizleyicisi, klimanın içinde kötü koku oluşumunu engelleyerek üstün hijyen sağlar.
 • Oto Klima Yedek Parça Satışı, Oto Klima Montajı, Kompresör Tamiri, Klima gaz basımı ve gaz kaçak kontrolü, Klima hortum tamiri, Klima radyatörü tamiri, Klima bakımı ve temizliği genel olarak verilen servis hizmetleridir.
 • Otomobillerin klima sistemini tüm yıl boyunca kullanılması tavsiye edilir.
 • Keçelerin yağlanması ve bu sayede kaçakları önlemek için sistem her ay en az 10 dakika çalıştırılmalıdır.
 • Düzenli çalıştırma ile aynı zamanda filtrede nem oluşması ve bakteri birikimi ile pis kokular oluşmasını da önlemektedir.

Torbalı Klima Servisi

Torbalı klima servisi, İzmir Torbalı semtinde donanımlı ve son teknoloji cihazlar ve tecrübeli teknik ekibi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Telefon numarasından firmaya ulaşarak dilediğiniz soruya cevap alarak sorunlarınızı giderebilirsiniz. Klimaların satış sonrası bakım ve arıza ile ilgili işlemlerinde çözün bulan uzman ekip kuruluşundan bugüne kadar büyüyerek gelmiştir. Halen gelişimi süren firma sektöründe öncü olmak için sürekli çalışmaktadır. Servis araçları ile Torbalı’nın birçok noktasına hizmet sağlanmaktadır.

Acil Klima Servisi

 • Acil klima servisi, Klimaların ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için düzenli olarak klima bakımı yapılması hayati önem taşımaktadır.
 • Herhangi bir arızanın oluşumunu en aza indirmek ve cihazı harcadığı güçten daha fazla yormamak için klima bakımı mutlaka düzenli olarak yapılmalıdır.
 • Periyodik bakım ile; cihazın ömrü uzar, arızalar önlenebilir, enerji tasarrufu sağlar, sağlığınız korunur, klima yüksek performans ile çalışır, yaşam alanlarında konfor sağlanır.

Kombi Klima Servisi

Kombi klima servisi ve bakım hizmeti alabilmek için, öncelikle en yakın servis veren firmaya telefon ile ulaşmak gerekmektedir. Arızalar çevresel faktörlerden oluşabileceği gibi kullanıma bağlı olarak da birçok gerekçeden oluşabilmektedir. Herhangi bir ariza gerçekleştiğinde cihaza herhangi bir zarar vermeden sorunu çözmek adına uzman ekiplerden destek alınması yararınıza olacaktır.

Klima Servisi
Klima Servisi

En Uygun Klima Servisi

 • En uygun klima servisi. Gaz çıkışı ya da elektrik kaynaklı oluşabilecek arızalar sizin ya da ürünün zarar görmesine belki de daha büyük bir zararla karşılaşmasına yol açabilecektir.
 • İşin uzmanı ekiplere ulaşarak bir servis randevusu oluşturmak en iyi çözüm olacaktır.
 • Klima servis hizmeti veren firmalar genel olarak kombi ve petek bakım ve tamir hizmeti de vermektedir.
 • 7 gün 24 saat servis seçeneği ile ister hafta içi ister hafta sonuna randevu oluşturabilirsiniz.
 • Teknik servis personeli randevu saatinizde adresinize gelmeden yarım saat öncesinde arayarak tarafınızdan teyit almaktadır.

Klima Bakimi