Klima Servisi

Klima Servisi

Klima servisi, klima bakım, onarım, montaj ve çok fazla konuda yardım ve destek almak için teknik uzman kişi ve kuruluşlara başvurarak alınabilen hizmettir. Yaz ve kış her mevsimde en iyi çalışma performansını alabilmek için düzenli olarak klimalara bakım ve kontrol yapılmalıdır. Bunun dışında zaman zaman beklenmedik arızalar görülebilir. Üstün teknoloji aletler ve uzman profesyonel teknik ekip ile eşsiz bir servis hizmeti alabilmeniz mümkündür. Tecrübesiz kişilerin müdahalesi ile masraflar artabilir, daha büyük sorunlar ortaya çıkabilecektir.

Klima Bakım Servisi

Klima bakım servisi ile tüm marka klimaların düzenli olarak bakımlarını yaptırmak mümkündür. Rakipsiz, garantili olarak İstanbul genelinde hizmet veren firmalar ile sorunsuz çalışan klimaları kullanmak olasıdır. Isıtma ve soğutma sistemleri olan klimaların kadar portatif, split, kanal, kaset, paket tip, 3. pencere tip gibi çeşitleri bulunur. En temelde klimalar ikiye ayrılır; merkezi sistem klimalar, bireysel sistem klimalar.

 • Klima teknik servisi, klimalarınızın bakım, onarım, montaj ve arıza giderme gibi işlemlerini yapan profesyonel bir hizmettir.
 • Klima teknik servisi almak, klimalarınızın daha uzun ömürlü, daha verimli, daha sağlıklı ve daha konforlu çalışmasını sağlar.
page klima servisi 1
Klima Teknik Servisi
 • Klima teknik servisi ile firma olarak tek hedefimiz, müşterilerimizin sorunlarını iyi analiz edip, nasıl en hızlı şekilde yardımcı oluruz bunu anlamaktır.
 • Çağrı merkezimiz ile saha servis teknisyenlerimize kadar tüm personelimiz ile, müşterilerimizin bize ulaştığı an ile tüm sorularına tam olarak yanıt verebilmek vakit ve nakitlerini korumak için hizmetinizdeyiz.
En Yakın Klima Servisi

En yakın klima servisi, uzman ekibi ile hızlı, ekonomik ve garantili bir şekilde hizmet vermektedir. Klima yanında kombi servis hizmeti de verilmektedir. 7 gün 24 saat hizmet alabilmek mümkündür. Klima servisi ile değişimi sağlanan tüm yedek parçalar 1 yıl garantilidir. Müşteri memnuniyeti için çalışan firmaya ulaşmak için aramanız yeterlidir.

Klima Arıza Servisi
 • Klima arıza servisi, çok çeşitli olan arıza sebeplerini araştırıp tespiti yapmalı ve çözüm için hızlı bir şekilde doğru kararları vermelidir.
 • Kompresör devreye girmemesi, dış ünite fanı çalışmaması, iç ünite arızası, tüm mekanik sorunlar, ısıtan ama soğutmayan klima, kumanda ve kontrol paneli tuşları çalışmaması, dış ünitenin gürültülü çalışması gibi arızalar söz konusu olabilir.
En iyi Klima Servisi

En iyi Klima servisi, tüm marka kombilerin orijinal yedek parçalarla bakım ve tamir işlemlerini yapan firmalardır. Klima tüm dünyada ve Türkiye’de en iyi iklimlendirme aracıdır. Hem ısıtma hem de soğutma özelliğinden yararlanılmaktadır. Klima markası, modeline ve evin metre karesine göre, doğru tercih yapılırsa çok daha iyi ısı tasarruf ile kullanılabilir.

Klima Servisi Verenler
 • Klima servisi verenler, donanımlı ve son teknoloji cihazlar ve tecrübeli teknik ekibi ile müşterilerine hizmet vermektedir.
 • Telefon numarasından firmaya ulaşarak dilediğiniz soruya cevap alarak sorunlarınızı giderebilirsiniz. Klimaların satış sonrası bakım ve arıza ile ilgili işlemlerinde çözün bulan uzman ekip kuruluşundan bugüne kadar büyüyerek gelmiştir.
 • Halen gelişimi süren firma sektöründe öncü olmak için sürekli çalışmaktadır.
Acil Klima Servisi

Acil klima servisi, Klimaların ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için düzenli olarak klima bakımı yapılması hayati önem taşımaktadır. Herhangi bir arızanın oluşumunu en aza indirmek ve cihazı harcadığı güçten daha fazla yormamak için klima bakımı mutlaka düzenli olarak yapılmalıdır. Periyodik bakım ile; cihazın ömrü uzar, arızalar önlenebilir, enerji tasarrufu sağlar, sağlığınız korunur, klima yüksek performans ile çalışır, yaşam alanlarında konfor sağlanır.

7/24 Klima Servisi

7/24 Klima servisi ve bakım hizmeti alabilmek için, öncelikle en yakın servis veren firmaya telefon ile ulaşmak gerekmektedir. Arızalar çevresel faktörlerden oluşabileceği gibi kullanıma bağlı olarak da birçok gerekçeden oluşabilmektedir. Herhangi bir ariza gerçekleştiğinde cihaza herhangi bir zarar vermeden sorunu çözmek adına uzman ekiplerden destek alınması yararınıza olacaktır. Gaz çıkışı ya da elektrik kaynaklı oluşabilecek arızalar sizin ya da ürünün zarar görmesine belki de daha büyük bir zararla karşılaşmasına yol açabilecektir.

 • İşin uzmanı ekiplere ulaşarak bir servis randevusu oluşturmak en iyi çözüm olacaktır.
 • Klima servis hizmeti veren firmalar genel olarak kombi ve petek bakım ve tamir hizmeti de vermektedir.
 • 7 gün 24 saat servis seçeneği ile ister hafta içi ister hafta sonuna randevu oluşturabilirsiniz.
 • Teknik servis personeli randevu saatinizde adresinize gelmeden yarım saat öncesinde arayarak tarafınızdan teyit almaktadır.

Sonraki Makale: https://merkezservisteknik.com/kombi-bakimi

Wikipedia: https://tr.wikipedia.org/wiki/Klima

İletişim

444 1 749
Bahçelievler / İstanbul

Çağrı Merkezi

444 1 749
Call Now Button444 1 749