Kazan Servisi

Kazan servisi ve brülör servis hizmeti birçok marka için sağlanmaktadır. Kazan tamiri ve bakımı, brülör bakım ve tamiri, brülör yedek parça satışı, brülör satışı, baca gazı emisyon ölçümü gibi servis hizmetleri firmalarca verilmektedir. Brülör ve kazan bakım ve onarımı uzmanlık gerektiren bir işlemdir. İleri seviye teknik eğitim almış uzman ekip ile servis hizmetleri verilmelidir. Ayrıca brülör bakım raporları mühendislerce incelenmekte ve görülen olumsuzluklar hakkında müşteri bilgilendirilmektedir.

Kazan Servisi
Kazan Servisi

Kazan Servisi Fiyatları

Kazan servisi fiyatları, müşterilerin acil ya da kontrol hizmetleri tercihine göre değişmektedir. 7 gün 24 saat hizmet veren servis seçenekleri ile acil ihtiyaçlara cevap verilebilmektedir. İstanbul’un birçok yerine servis verilmektedir. Kazan yıllık ağır bakımı, aylık, iki aylık, üç aylık bakımlar, kazan kimyasal yıkama, hidrostatik test ve raporlama, elektrik otomasyon sistemi kurulumu, kazan besi suyu şartlandırma gibi hizmetler için firmayı arayarak servis randevusu oluşturmak mümkündür.

Kazan Kombi Servisi

 • Kazan kombi servisi veren firmalar genellikle mesleki yeterlilik belgesi uzman teknik personellerle çalışmaktadır.
 • Kış aylarında buhar ve enerji ihtiyaçları yüksek seviyedeyken, kazan normalden daha az verimli çalışmaktadır.
 • Kazan temizliği düzenli yaptırıldığında, kazanın içindeki doğal gaz metale daha iyi temas eder ve suyun erken ısınmasını sağlayabilir.
 • Böylece daha az yakıt tüketimi sağlanır.
 • Kazının performansını ve verimliliğini artırmak, yakıt maliyetlerinde tasarruf yapmak için kazan bakımının düzenli yapılması oldukça önemlidir. Kazan arıza çeşitlerinden bazıları; kazan fazla kurum yapıyorsa, yakıt sarfiyatı fazla ise, yakıt geliyor ama ateşleme olmuyorsa, çeşitli brülör arızaları, hava fanı arızaları olabilmektedir.
Kazan Servisi
Kazan Servisi

En İyi Kazan Servisi

En iyi Kazan servisi olarak İstanbul içinde birçok firma bulunabilir. Kazan ve brülör bakımını düzenli aralıklarla yapmak gerekir bu durum kulağa ne kadar zor gelse de gerekli işlemleri öğrendikten sonra daha da kolay olacaktır. Bakımlı bir kalorifer kazanı daima daha iyi performans ve daha sağlam bir çalışma gösterecektir. Kalorifer kazanınızın yakıtı her ne olursa olsun bakımlı ve istenilen değerde çalıştığında yüksek verim sağlayacaktır.

Buhar Kazanı Servisi

 • Buhar kazanı servisi, 3 tip yanma modeli olan kazanlara servis verme hizmetidir.
 • İdeal yanma, az hava ile yanma ve fazla hava ile çalışma olmak üzere 3 tip yanma modeli vardır.
 • Kazan dairesi; katı, sıvı, gaz halindeki yakıtların yakılması ile ortaya çıkan kimyasal enerjinin ısı enerjisine dönüştürülmesini sağlar.
 • Ortaya çıkan ısı enerjisi akışkan sıvıları ısıtması ile istenilen yerlerin ısıtılması sağlanmaktadır.
 • Kazanların verimlilikleri ise yanma ile oluşan ısının ne kadar uzaklığa taşındığına bağlıdır.
 • Bunun sonucu yanma ile oluşan ısı enerjisinden olabildiğince yüksek şekilde yararlanmak gerekmektedir.
 • Yakıt tüketimini bu sayede düşük seviyelere indirmemiz mümkün olacaktır.
 • Bunlar ile birlikte atmosfere bırakılan atık gaz miktarı ve kazan için yapılan işçilik azalacaktır.
Kazan Servisi
Kazan Servisi

Her Marka Kalorifer Kazanı Teknik Servisi

Her marka kalorifer kazanı teknik servisi, bir yıllık yedek parça garantisi ile gerçekleştirilen servis hizmetidir. Mutlaka orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Haftanın 7 günü servis alabilirsiniz. Cihazlara genellikle olduğu yerde servisi hizmeti verilmektedir. Bazı durumlarda gerek görülürse kazan servis atölyesine götürülmesi gerekebilir ve onarımı tamamlandıktan sonra müşteriye teslim edilecektir. Her marka ve model için kazan servis hizmeti talep edilebilir.

Her Marka Kombi Ve Kazan Servisi

Kombi servisi, bir kombi cihazının bakımını, onarımını veya değiştirilmesini yapmak amacıyla hizmet veren bir işletmedir. Kombi servisleri, kombi cihazlarının iç mekan sıcaklığını ve su ısısını kontrol etmek için gerekli olan enerji verilerini ayarlar, bakım veya onarım ihtiyaçlarını belirler ve gerektiğinde cihazı tamir eder veya değiştirir.

 • Her marka kombi ve kazan servisi almak için sadece telefon ile firmaya ulaşmanız yeterlidir.
 • Örneğin Baymak markanın 4 model kazanı vardır.
 • Baymak doğal gaz yakıtlı kazanlar, duvar dibi yoğuşmalı kazanlar ve yer tipi yoğuşmalı kazanlar ve kat kaloriferi.
 • Kazan servisi hizmeti veren servisimiz profesyonel ve uzman ekibi ile size hizmet vermektedir.

Klima Servisi