Hakkımızda

Biz Kimiz?

Tüm Bakım ve Onarımlarınızda Yanınızdayız!

Merkez Servis Teknik %100 müşteri memnuniyetini hedefler! Her zaman üst düzeyde bir hizmeti sunmak konusunda yeni nesil çözümleri ortaya koyan firmamız; 7 gün 24 saat süreyle kesintisiz bir hizmetin merkezinde yer alır! Yaptığımız işçilik hizmetine 1 yıl süreyle firma garantisi verdiğimizden tam olarak ayrıcalıklı bir hizmeti sizlerle buluşturma kabiliyetine sahibiz! Üstelik 1 yıllık firman garantisini değiştirdiğimiz parçalar için de sunuyor!

Sürekli aktif olan çağrı merkezimiz sayesinde üst düzeyde hizmeti almanız konusunda yeni nesil çözümleri sizlerle buluşturuyoruz. Tüm ödeme yöntemleriyle hizmet sunan Merkez Servis Teknik tam olarak bütçe dostu bir hizmeti sizlerle buluşturma kabiliyetine sahiptir! Orijinal yedek parçaları kullandığımız için bakım ve tamir hizmetini tam da istediğiniz özelliklere sahip bir şekilde hayata geçiriyoruz. Tüm Türkiye’ye hizmet sunma kabiliyetine sahip olan Merkez Servis Teknik; profesyonel bir çalışmaya da imza atmaktadır.

 • Kaliteli bir hizmeti bütçe dostu bir şekilde sunma kabiliyetine sahip olan Merkez Servis Teknik; aynı zamanda tüm bölgelere servis imkanına da sahiptir.
 • Adresinize en yakın bölgeye servis hizmeti dahil olmak üzere tam olarak beklediğiniz etkiye sahip bir hizmetin içerisinde yer alan firmamız; profesyonel çözümlere imza atmak konusunda titiz bir çalışma sürecinin içerisinde yer almaktadır.
 • Böylece tam olarak kaliteli ve profesyonel bir hizmeti almanız konusunda yeni nesil çözümleri sizlerle buluşturuyoruz!

Merkez Servis Teknik olarak müşterilerimizin diledikleri zaman iletişim kurabilecekleri bir firma olarak her zaman müşteri memnuniyetini önemser! Servis talebinizi oluşturduğunuz an itibariyle harekete geçen servisimiz; 1 saat içerisinde adresinize geçiş sağlayabilir. Böylece tam da aradığınız kalite standartlarında bir servis hizmetini hızlı bir şekilde almanız mümkün olur. Tam da bu noktada firmamız her zaman müşteri dostu bir hizmetin merkezinde yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

hakkimizda banner 1

Sunduğumuz Servis Hizmetleri

Merkez Servis Teknik geniş kapsamlı bir hizmetin merkezi konumunda yer alır. Bu kapsamda kombi servisi hizmetleri söz konusu olduğu zaman firmamız uluslararası kalite standartlarından merkezinde yer alır. Bu durum aynı zamanda diğer hizmet alanlarımız için de geçerliliğini korumaktadır.

Klima servisi gibi son derece teknik bilgiler isteyen hizmetlerde de firmamız her zaman profesyonel çözümleri sizlerle buluşturmak konusunda yeni nesil çözümlere imza atmaktadır.

 • Beyaz eşya servisi hizmetleri söz konusu olduğu zaman karşıma son derece titiz bir süreç çıkar.
 • Firmamız bu tiriz sürecin başarılı bir şekilde yönetilmesi konusunda profesyonel çözümlere imzasını atar.
 • Yine şofben servisi de dahil olmak üzere firmamız her zaman titiz bir çalışmanın içerisinde yer alıyor.
 • Petek temizleme hizmetleri açısında kapsamlı bir çalışmanın içerisinde yer alan firmamızın bu tarz hizmetleri profesyonel çapta sunmak konusunda her zaman profesyonel çözümlere imza attığını da rahatlıkla ifade edebiliriz.

Klima bakımı gibi hizmetlerin sunulması konusunda firmamız tam olarak beklediğiniz bir hizmeti almanız konusunda profesyonel çözümlere imzasını atıyor. Buzdolabı servisi gibi her zaman talep gören bir hizmet alanı olarak karşımıza çıkan bu tarz hizmetleri firmamız, uluslararası kalite standartlarında sizlerle buluşturmaktadır. Böylece geniş kapsamlı bir servis hizmetinin merkezinde yer alan Merkez Servis Teknik her zaman müşteri dostu bir hizmeti sizlerle buluşturma kabiliyetine sahiptir.

Kombi Servisi Hizmetimiz

Kombi servisi hizmeti, müşterinin farklı hizmetler arasında seçim yapabileceği bir hizmettir. Müşteriler bun tarz bir hizmeti servis sağlayıcıları arasından bir tercih yapar. Kombi servisi, özellikle hangi seçeneklerden yararlanmak istediğinden henüz emin olmayan kişiler için birçok avantaj sunmaktadır. Bu şekilde, tam olarak profesyonel bir hizmeti almanız konusunda ayrıcalıklı fırsatlara sahip olmanız mümkün olur. Merkez Servis Teknik tam da bu noktada üst düzeyde bir hizmetin merkezinde yer almaktadır. Bu aşamada firmamız bu tarz hizmetlerin üst düzeyde bir kalitede sunulması konusunda uluslararası kalite standartlarında bir hizmetin içerisinde yer almaktadır.

 • Kazan tamiri, arızalanan bir kazanın tamir edilmesi işlemidir.
 • Bu, kırık bir parçayı değiştirmekten revizyon gerçekleştirmeye kadar her şey anlamına gelebilir. Kombi bakımı, kombinizin bozulmaması için çalışır durumda tutulması işlemidir.
 • Bakım, filtrelerin değiştirilmesini ve tortunun dışarı atılmasını içerir, ancak aynı zamanda contaları değiştirmek veya revizyon yapmak gibi daha karmaşık işleri de içerir.
 • Merkez Servis Teknik bu tarz hizmetlerin sorunsuz bir şekilde sunulması konusunda yeni nesil çözümlere imzasını atmaktadır.
 • Merkez Servis Teknik tam da bu kapsamda üst düzeyde bir hizmeti sunmak konusunda titiz bir çalışmaya imzasını atmaktadır.

Kombinlerde kullanılan kazan, içinde su veya başka bir sıvının ısıtıldığı kapalı bir kaptır. Isıtılan veya buharlaştırılan sıvı, su ısıtma, merkezi ısıtma, kazan bazlı güç üretimi, pişirme ve sanitasyon dahil olmak üzere çeşitli işlemlerde veya ısıtma uygulamalarında kullanılmak üzere kazandan çıkar. Bir kazanın basınçlı kabı genellikle çelikten yapılır ve genellikle birkaç ayrı hazneye sahiptir, böylece oldukça uçucu bileşenler ayrı koşullar altında çalıştırılabilir. Kazan servisi tam da bu kapsamda etkili bir hizmetin içerisinde yer alır. Firmamız bu tarz hizmetlerin sorunsuz bir şekilde yönetilmesi konusunda yeni nesil çözümlere imza atma kabiliyetine sahiptir!

 • Kombilerde kullanılan sirkülasyon pompası adı verilen bir devridaim pompasında, suyun buhara dönüştüğü kaynama noktasına kadar ısıtılır.
 • Su kaynama noktasına ulaştığında, ateş kutusu içinde buhara dönüşür.
 • Bu adım “ön ısıtma” olarak adlandırılır ve asıl amacı, kalsiyum karbonat gibi çözünmüş katıları ve diğer kireç oluşturan bileşenleri ısı eşanjörünün metalinin yüzey alanından uzaklaştırarak kazan içindeki herhangi bir yüzeyde birikmemesidir.
 • Kombinin bu parçalarında birtakım sıkıntıların bulunması kombi araçlarından istediğiniz etkiyi elde etmenize engel olur.
 • Firmamız kombi bakimi hizmeti alanında üst düzeyde bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Kombi Bakımı Hizmeti

Kombi tamiri ile kombi bakımı farklı şeylerdir. Kombi tamiri, kombinizde sorun yaşandığında profesyonel bir teknisyen tarafından yapılabilecek bir hizmettir. Kombi bakımı, kombinizin mümkün olduğu kadar uzun süre sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için kendiniz veya bir profesyonelin yardımıyla yapmanız gereken bir işlemdir. Kombiniz düzgün çalışmadığında, bir an önce tamir ettirmek isteyeceksiniz. Burada kazan tamiri gibi hizmetler de her zaman talep gören bir hizmet alanıdır.

 • Gelecekte maliyetli onarımlardan kaçınmanın en iyi yolu, küçük sorunları büyümeden önce bu tarz sorunları halletmektir.
 • Bu, yıllık bakımınızın zamanında yapılması ve sızıntı veya tıkanma gibi olası sorunların belirtileri için düzenli olarak kontrol edilmesi anlamına gelir.
 • Kombi bakımı tam da bu noktada son derece kritik bir etkiye sahiptir!
 • Merkez Servis Teknik hizmetleri tam da bu noktada profesyonel bir hizmetin merkezinde yer alır.

Kazan, içinde sıvı, buhar veya havanın ısıtıldığı kapalı bir kaptır. Kombilerde ısıtılan veya buharlaştırılan sıvı, su ısıtma, merkezi ısıtma, kazan bazlı güç üretimi, pişirme ve sanitasyon gibi çeşitli işlemlerde veya ısıtma uygulamalarında kullanılmak üzere kazandan çıkar. Bir kazanın basınçlı kabı genellikle çelikten yapılır. Olası arıza durumunda devreye kazan tamiri hizmeti girer. Yine kazanlarda herhangi bir sorunun yaşanmaması için kazan bakımı hizmeti de devreye girmektedir.

Beyaz Eşya Servisi Hizmetimiz

Beyaz eşya servisi; beyaz eşyalarınız ile ilgili yaşadığınız her türlü sorunda size yardımcı olacaktır. Beyaz eşya alanında uzman olan servis çalışanları evinize gelecek ve tüm beyaz eşyalarınızı detaylı bir şekilde kontrol edecektir. Servis, güvenlik sertifikasının kontrol edilmesini, cihazın çalışır durumda olup olmadığının kontrol edilmesini, herhangi bir sızıntı veya başka bir sorun olup olmadığının kontrol edilmesini ve gerekirse herhangi bir parçanın değiştirilmesini içerecektir. Firmamızın sunmuş olduğu beyaz eşya servisi hizmeti kapsamında;

 • Çalışma düzenini kontrol etme
 • Gerektiğinde parça değiştirme
 • Beyaz eşyaların bakımını yapma
 • Sızıntı veya diğer sorunları kontrol etme

Gibi hizmetler sunulmaktadır. Firmamız beyaz eşya servisi hizmetleri söz konusu olduğu zaman çözüm odaklı bir hizmetin içerisinde yer almaktadır. Beyaz eşya servisi, ev aletinin imalatçısı veya yetkili tamircisi tarafından yapılan bir bakım türüdür. Beyaz eşya servisi hizmeti, buzdolabı, ocak, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi dahil her türlü ev aletine yapılabilmektedir. Çamaşır makinesi servisi hizmeti gibi hizmet alanları konusunda deneyimli olan firmamız; tam da beklediğiniz bir hizmetin içerisinde yer almaktadır.

 • Beyaz eşya bakım hizmetleri genellikle cihaz sahibi veya alıcısının talebi üzerine yapılır.
 • Çoğu üretici, satın alma tarihinden itibaren bir yıla kadar ürünlerinde profesyonel bakım hizmeti de sağlayacaktır.
 • Bu genellikle, müşterilerinin ürünleriyle ilgili memnuniyetini sağlamak ve geçmişte cihazlarıyla sorun yaşamış müşterilerin tekrar iş yapmalarını teşvik etmek için yapılır.
 • Bir beyaz eşya bakım servisi, onarıma veya değişime ihtiyacı olup olmadığını belirlemek için bir cihazla ilgili sorunları teşhis etmek için kullanılabilir.
 • Merkez Servis Teknik beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımı konusunda profesyonel çözümlere imzasını atmaktadır.

Sunduğumuz servis hizmetleri kapsamında bir cihazın iç yüzeylerini temizlemek veya kayış ve filtre gibi aşınmış parçaları değiştirmek için de kullanılabilir.  Buna ek olarak, bazı üreticiler, satın alma işleminden sonra belirli bir süre içinde veya herhangi bir arıza meydana gelmeden önce yapılan düzenli bakım ziyaretleri sırasında sertifikalı bir teknisyen tarafından gerçekleştirilirse, belirli onarım ve değiştirme türleri için uzatılmış garanti planları sunacaktır. Tam da bu noktada firmamız yeni nesil çözümleri sizlerle buluşturmak konusunda profesyonel çözümlere imzasını atmaktadır.

 • Beyaz eşya servisi, beyaz eşyalarınız için size en iyi bakım onarım hizmetlerini sunan profesyonel bir hizmettir.
 • Teknisyenlerimiz, cihaz onarımlarınız için size en iyi çözümü sunmak üzere son derece eğitimlidir.
 • Tüm ihtiyaçlarınıza anında yanıt veriyoruz. Böylece her sorunun çözüleceğinden emin olabilirsiniz.
 • Bu hizmetin ana işlevi, beyaz eşyanızın arızasının uzman ekibimiz tarafından nasıl giderilebileceğinin ortaya çıkarılmasıdır.

Beyaz eşya alanında uzman olan teknisyenler, cihazınızı baştan sona inceleyecek, parçalarını kontrol edecek ve durumlarına göre değiştirilmesi veya onarılması gerekip gerekmediğini anlayacaktır. Daha sonra profesyonel deneyim ve bilgilerine dayalı olarak olası tüm çözümleri önereceklerdir. Ayrıca beyaz eşyalarınızın bakımını nasıl düzgün bir şekilde yapacağınız konusunda da tavsiyelerde bulunabilirler. Böylece daha uzun süre sorunsuz bir şekilde hizmet ederler. Siz de tam olarak ayrıcalıklı bir hizmet almak isterseniz firmamız en mantıklı seçenekleri sizlerle buluşturacaktır.

Profesyonel Servis Hizmetimizle Tanışın!

Merkez Servis Teknik profesyonel servis hizmetleri sizler buluşturma kabiliyetine sahiptir. Fırın servisi hizmetlerinden tutun da hidrofor servisine varıncaya kadar firmamız her zaman etkili bir çalışmanın içerisinde yer almaktadır. Beyaz eşya bakım hizmetleri temelde beyaz eşya onarım hizmetleri ile aynıdır. Tek fark, beyaz eşya bakımının genellikle daha büyük ölçekte yapılmasıdır. Örneğin, bir profesyonelin evinize gelip çamaşır makinenizi veya kurutma makinenizi sizin için tamir etmesini sağlayabilirsiniz.

 • Beyaz eşya bakım servis hizmetleri online platform aracılığıyla veya arkadaşlardan ve aile üyelerinden tavsiye istenerek bulunabilir.
 • İşe almayı düşündüğünüz herhangi bir şirketten referans almalısınız.
 • Çünkü bu size ne tür işler yaptıkları ve ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılayamayacakları konusunda bir fikir verecektir.
 • Tam da bu noktada siz de ayrıcalıklı bir şekilde hizmet almayı isterseniz Merkez Servis Teknik en mantıklı çözümleri sizlerle buluşturmaktadır.

Beyaz eşya bakım hizmetleri, buzdolapları, dondurucular ve klimalar gibi cihazların onarımında uzmanlaşmıştır. Ayrıca bulaşık makineleri, mikrodalga fırınlar ve çöp öğütücüler gibi diğer makine türlerinde de çalışırlar. Herhangi bir ev aletinde onarım yaptırmanız gerekiyorsa, beyaz eşya servisi size yardımcı olabilir. Klima tamiri hizmetleri konusunda iddialı olan firmamız tam da aradığınız kalite standartlarındaki bir hizmetin içerisinde yer almaktadır.

 • Profesyonel bir beyaz eşya servisi, tam olarak neyin onarılması gerektiğini ve tam olarak tamir etmenin ne kadara mal olacağını teşhis edebilecekleri evinize veya iş yerinize gelir.
 • Televizyon servisi hizmeti için de bu durum geçerliliğini korumaktadır. Yine bulaşık makinesi servisi hizmetlerinde de yerinde tamir hizmetleri mevcuttur.
 • Merkez Servis Teknik tüm bu hizmetlerin sorunsuz bir şekilde sunulması konusunda yeni nesil çözümlere imzasını atma kabiliyetine sahiptir.
 • Böylece tam da aradığınız bir hizmetin merkezinde yer almaktadır.

Kapsamlı Servis Hizmetimizle Tanışın!

Beyaz eşyalarınızın evinizin önemli bir parçası olduğunun farkındayız ve onlardan en iyi şekilde yararlanmanızı istiyoruz. Dolayısıyla beyaz eşya servisi hizmetleri her zaman talep gören bir hizmet alanı olarak karşımıza çıkar. Beyaz eşya servisi hizmeti çok geniş bir terimdir. Çamaşır makineleri, kurutucular ve bulaşık makineleri gibi büyük ev aletlerinde gerçekleştirilen her türlü onarım veya bakımı tanımlamak için kullanılabilir. Elektrikli süpürgeler ve mutfak robotları gibi parçalara yapılan küçük onarımları tanımlamak için de kullanılabilir.

 • İnsanların evlerinde kullandıkları birçok farklı beyaz eşya türü vardır.
 • Bu nedenle bu tür işler için bir profesyonel kiralamanız gerekebilecek birçok farklı neden vardır.
 • Örneğin çamaşır makineniz çalışmıyorsa, bu iş alanında uzman bir tesisatçı çağırmanız gerekebilir.
 • Bulaşık makineniz düzgün bir şekilde su tahliye etmiyorsa, muhtemelen bu tür cihazlarla çalışma deneyimi olmayan biri için çok karmaşık olabileceğinden, kendiniz tamir etmeye çalışmak yerine bir cihaz tamircisini aramak isteyeceksiniz.
 • Merkez Servis Teknik tam da bu noktada devreye girerek; profesyonel bir hizmet alanını sizlerle buluşturma kabiliyetine sahiptir!

Beyaz eşya servisi aynı zamanda beyaz eşya tamiri veya beyaz eşya bakımı olarak da bilinmektedir. Cihazlarınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak önemlidir. Çünkü düzgün çalışmıyorlarsa elektrik veya doğal gaz faturalarına her ay ne kadar para harcadığınızı etkileyebilirler. Bu aşamada servis tercihinize dikkat etmeniz gerekir. Ancak bu sayede bütçe dostu bir hizmeti almak konusunda önemli kazanımlara sahip olabilirsiniz. Merkez Servis Teknik sayesinde hem bütçe dostu hem de profesyonel bir servis hizmetini almanız mümkün hale gelir. Firmamız bu tarz hizmetlerin sunulması konusunda müşteri dostu bir hizmet perspektifine sahiptir!

 • Beyaz eşya, çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi büyük ev aletleridir.
 • Beyaz eşya servisi hizmeti, profesyonel bir teknisyen tarafından sunulmak durumundadır.
 • Beyaz eşyaların onarımı zor olabilir çünkü belirli işlevleri yerine getirmek için birlikte çalışması gereken birçok farklı parça içerirler.
 • Burada alanında uzman olan bir firmayı tercih etmeniz tam da beklentinizi karşılayan bir hizmeti alabilirsiniz.
 • Elbette ki bu durum kombi servisi hizmeti için de geçerliliğini korumaktadır.
 • Firmamız bu tarz hizmetlerin sorunsuz bir şekilde sunulmasında profesyonel çözümlere imzasını atar.

7/24 Servis Garantili Hizmet

Tüm bakım ve onarım ihtiyaçlarınızda Global Servis yanınızda!
GÜVENİLİR HİZMET
Yılların verdiği itibar ve tecrübe ile güveninize layık hizmet sunuyoruz
EĞİTİMLİ PERSONEL
Konusunda uzman sertifikasyonlara sahip ustalar ile çalışıyoruz
ACİL SERVİSLER
Global Servis tüm acil durumlarınızda yanınızda
GARANTİLİ SERVİS
Size verdiğimiz tüm hizmetlerde garanti sunuyoruz

İletişim

444 1 749
Bahçelievler / İstanbul

Çağrı Merkezi

444 1 749
Call Now Button444 1 749