Güngören Beyaz Eşya Servisi

Güngören Beyaz Eşya Servisi evlerimizde hayatımızı kolaylaştıran her tür ve her marka beyaz eşyaların arızalanması durumunda ya tamir ettirmemiz gerekir ya da yenisini almamız gerekir. Yenisini almak ağır bir maddi külfet olacağından, bozulan beyaz eşyalarımızı usta bir tamircide onarmak en iyi yol olacaktır. Ancak beyaz eşyalarımız bozulduğunda onları teslim edebileceğimiz, işini gerçekten çok iyi yapan, arızayı yeterli araç- gereçleri ile tespit edebilecek beyaz eşya servisi arayışımızda Güngören beyaz eşya servisi yardımımıza koşuyor.

 • Serviste klima kombi çamaşır makinesi petek bakımı, elektrikli ev aletlerinin her türü; garantisi bitmiş olan her cihazı; korsan yöntemlerle değil, profesyonel arıza tespit yöntemleri ile kısa sürede çözüme kavuşturan deneyimli ustalar bulunuyor.
Güngören Beyaz Eşya Servisi
Güngören Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi Güngören

Beyaz eşya servisi Güngören sizler için en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla tamir bakım- onarım hizmetlerini sunuyor. Yüksek fiyatlar çekerek müşterileri yanıltan bir ekip değil, yıllarca bu sektörde varlığını idame ettiren bir teknik servis hizmeti vermeyi amaçlayan servis; haftanın tüm günlerinde, beyaz eşyalarınızın arızalarını giderecek kapasiteye donanıma ve bilgiye sahiptir. Servisin yapabildiği elektronik kart tamir hizmeti de çok önemli bir hizmettir. Beyaz eşyanın kendisi kadar pahalı olabilecek elektronik kartların bozulması; genel olarak direnç yanması, kondansatör şişmesi veya çipin fonksiyonlarını kaybetmesi şeklinde ortaya çıkıyor.

 • Çipin değişimi, şişmiş kondansatörlerin değişimi yanmış dirençlerin değişimi; serviste kolay bir şekilde yapılmaktadır.
 • Böylece yüksek tutarda ücret ödemeden buzdolabı çamaşır makinesi, klima, dondurucu, fırın, vantilatör gibi birçok cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

Güngören Beyaz Eşya Servisi Fiyatları

Güngören beyaz eşya servisi fiyatları 2022 yılında da son derece uygun düzeyde tutuluyor. Arızaya sebep olan parçanın maliyetine ek olarak düşük bir onarım ücreti talep ediliyor. Buzdolabı ve klima kombi gibi cihazlar arıza verdiğinde; bunları söküp servise götürmeniz mümkün olmadığı için, servisi arayarak eleman göndermelerini sağlayabiliyorsunuz.

 • Arızanın doğru bir şekilde tespit edilmesi; bu işlemin hızlı yapılması deneyim ve gerekli ölçüm aletlerinin varlığını gerektirir.
 • Arıza doğru bir şekilde tespit edildikten sonra; parça değişimi gerekiyorsa; teknik servis elemanı parça fiyatını ve montaj ücretini en uygun şekilde size iletecektir.
Güngören Beyaz Eşya Servisi
Güngören Beyaz Eşya Servisi

En iyi Güngören Beyaz Eşya Servisi

En iyi Güngören beyaz eşya servisi size bu yıl da hizmet vermeye devam ediyor. Hangi beyaz eşyanız bozulursa bozulsun, servisi aramadan, eşyalarınızı atmayın. Yanlış kişileri çağırarak gereksiz masraflara girmeyin ve zaman kaybına uğramayın. Yaz sıcaklarının arttığı şu dönemde, dondurucu veya buzdolabınız mı bozuldu? Hemen servisi arayarak; arızanın kaynağını ortaya çıkarın.

 • Servis tarafından size verilecek fiyat teklifi; rekabet ortamı da gözetilerek en uygun şekilde olacaktır.
 • Servis, son derece zor durumda bırakan bu durumdan sizi bir an evvel kurtarmak için, mümkünse yerinde onarım hizmetini de verebilmektedir. Kısa zamanda çözüm; bu alanda bilgi gerektirir.

İstanbul Güngören Beyaz Eşya Servisi

İstanbul Güngören beyaz eşya servisi beyaz eşyalarınızın ilk günkü gibi sağlam çalışmasını sağlayacak kadroya ve deneyime sahiptir. Kısa zamanda beyaz eşyalarınızın uygun fiyatla tamir edilmesini istiyorsanız; deneyimli ustalarla çalışmalısınız. Beyaz eşyalarda yaz aylarında bozulan buzdolabı dondurucu ve klimalar; hayatı çekilmez hale getiriyor.

 • Bunların acilen tamir edilmesi gerekiyor.
 • Hızlıca sonuca varmak için de yetkin bilgili ve işi hızlı bir şekilde yapacak olan işinin ehli bir teknik servise ihtiyaç doğuyor.
 • Sık karşılaşılan arızaların başında; yaz aylarında sıcaklıklar 40 derecenin üstüne çıktığında ” buzdolabının altının soğutmaması”, “buzdolabının su damlatması”, ” buzdolabının hiç çalışmaması”, “dondurucu arızaları” kompresör arızaları, kondenser delinmesi, evaparatör delinmesi, soğutucu akışkanın hacminin azalması gibi sorunlar sık olmaktadır.
Güngören Beyaz Eşya Servisi
Güngören Beyaz Eşya Servisi

Güngören Beyaz Eşya Tamiri

Güngören beyaz eşya tamiri iyi eğitim almış ustalar eşliğinde yapılarak; sizi kısa sürede can sıkıcı arızalardan kurtarabilir. Doğru servisi arayarak; soruna çözüm bulabilirsiniz. Beyaz eşyalar kolay kolay bozulmazlar ve bozulduklarında ise tamir edilebilirler. Böylece uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilirler. Sulu klima veya soğutucu akışkanlı klimaların arızaları yaz aylarında kısa süre içinde gerçekleştirilmezse, yaşam konforunuzu aşağılara çeker. Doğru tamirciyi bulamazsanız günlerce hatta haftalarca uğraşmak zorunda kalabilir ve bir çözüme ulaşamayabilirsiniz.

 • Hangi parçanın bozulduğunu anlamak; deneyimli ustaların giderebileceği bir sorundur.
 • Dikkatli bir şekilde arızanın tespit edilmesini ve sorunun çözülmesini istiyorsanız, Güngören’de bunu yapacak deneyimli servisi aramanız yeterli olacaktır.
 • Beyaz eşyada her arıza farklı belirtiler gösterir, hızlı çözüm için ustaları bu belirtiler konusunda yeterince bilgilendirin.

Kombi Servisi