Çatalca Klima Montajı

Çatalca Klima Montajı servisimiz, size yüzde yüz güven ile hizmet vermektedir. Deneyimli, pratik ve güler yüzlü personelimiz var. Klima sisteminizle ilgili sorunlarınızın çözümünü burada bulabilirsiniz. Bizimle iletişim kurmak yeterlidir. İletişim için telefon numaramızı kullanabilir veya şubemizi İnternet sitesini ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz gibi hareket edeceğiz. Bize güvenmelisin. Size her türlü hizmeti sunuyoruz.

Çatalca Klima Montajı
Çatalca Klima Montajı

Çatalca Klima Montajı Yapanlar

Klima hizmetimizde birçok şey var. Bunlar klimaların montajı, onarımı, taşınması, sökülmesi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Çatalca klima montajı yapanlar sayesinde çalışanlarımız ortaya çıkan sorunları hızlı bir şekilde çözmektedir. Klimalarınızın yerini değiştirmek veya yeni satın aldığınız klimaları kurmak istiyorsanız. Firmamızın montaj ve demontaj hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 • Ekiplerimiz titiz ve dikkatli olduğundan, şirketimizden yardım isteyebilirsiniz.
 • Bununla birlikte, klimaları kurmak için altyapıya sahip olmadığımızı söylerseniz, önce klima altyapınızı oluştururuz ve ardından klimalarınızı kurarız.
 • Klima kurulum işlemini bulunduğunuz her noktada gerçekleştiriyoruz.
 • Aynı zamanda, klimalarınızı hareketli işlerde taşımanız gerektiğinde, klimaları da taşıyoruz.
 • Bulunduğumuz ilçenin herhangi bir yerinde tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çatalca Klima Montajı Fiyatları

Çatalca klima montajı fiyatları yapılacak işlem zorluğuna, kullanılacak parçalara göre değişiyor. Klima sisteminizi seçtikten sonra, teknik süreçler de ekiplerimiz tarafından sağlanır. Güler yüzlü ve deneyimli klima satış personelimizle görüşerek klimalar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Beğendiğiniz ve tercih ettiğiniz klimaları en güvenli şekilde satın alabilirsiniz. Size sorunsuz bir şekilde teslim etmeye çalışıyoruz. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey şubelerimize ulaşmaktır.

 •  Çalışma saatlerimiz genellikle haftanın yedi günü ve kesintisiz olarak günde yirmi dört saattir.
 • İstediğiniz gün ve saatte bizimle randevu alabilirsiniz.
 • Randevunuz kararlaştırıldıktan sonra, en geç 8 saat sonra hizmetimizi sunmak için bulunduğunuz yere varacağız.
 • Ekiplerimiz sorunlarınızı mümkün olan en kısa sürede çözer, çünkü her teknik serviste pratik ve hızlı dırlar.
Çatalca Klima Montajı
Çatalca Klima Montajı

Çatalca Klima Montajı Servisi

Sürekli hizmette amacımız, müşterilerimizin şikayetlerini hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktır. Bu nedenle birçok şirket tarafından en çok tercih edilen lider bir şirket haline geldik. Çatalca klima montajı servisi hizmetlerimiz için belirli bir aralık fiyatı yoktur. Birçok sorun olduğu için, bu sorunlar arasında önemli farklılıklar olabilir. Aynı zamanda, sorun giderme işleminde çeşitli aletler ve parçalar kullanılabilir. Başka bir deyişle, klimanın bir kısmı arızalanırsa, başka bir yedek parça kullanılır. Bu parçaların fiyatları da ekstra olabilir.

 • Klimalar hayatımızın vazgeçilmez cihazlarıdır. Yaz sıcaklıklarında ve kış soğuğunda ferahlık sıcaklık sağlayarak, bir kişinin bulunduğu herhangi bir yaşam alanını daha rahat hale getirir.
 • Bu cihazlar zamanında ve etkili bakım ile cihazınız sorunsuz çalışır.
 • Bu cihazlar özellikle yaz aylarında sürekli çalışır. Klimaların çalışması, dışarıdaki hava
  işleme yoluyla sıcak veya soğuk havanın üflenmesine dayanır.
 • Başka bir deyişle, cihaz sürekli olarak dış hava ile temas halindedir ve tüm hava koşullarına maruz kalır.
 • Hava partiküllerinin birçok mikroorganizma taşıdığı bilinmektedir.

En iyi Çatalca Klima Montajı

Yeni bir Klima satın almak ve eskisini ayırmak ve başka bir yere kurmak arasında büyük bir fark yoktur. Klima Kurulumu aynı işlemlerle gerçekleştirilir. Her şeyden önce, klimanın iç ünitesinin yerini ayarlamak gerekir. Monte edilecek yeri seçmeniz gerekir. Klimanın iç ünitesinin ve dış ünitenin bir boru ile birbirine bağlanması gerektiği unutulmamalıdır. Seçilecek yer buna göre ayarlanmalıdır. Duvarı belirledikten sonra, levhayı iç üniteye duvara sabitleyebilirsiniz. Askıyı düz bir şekilde monte etmeye dikkat etmelisiniz. Daha sonra, daha kolay hareket edebilmek için, Vidaların geldiği yerleri bir kalem yardımıyla belirleyin.

 • Bu amaçlanan yerleri bir Matkapla deldikten ve Dübelleri taktıktan sonra, levhayı güvenli bir şekilde monte edebilirsiniz.
 • Borunun dış ünite ile iç Ünite arasında geçmesi gerektiğini unutmayın.
 • Bu bilgilere göre, klimanın iç ünitesinin altında dış üniteye doğru bir delik açın.
 • Bu delikten Metal kablolarla boruların geçebilmesi önemlidir.
Çatalca Klima Montajı
Çatalca Klima Montajı

Klima Montajı Çatalca

İç üniteyi yerleştirdikten sonra, dış üniteyi bir sonraki yerleştireceğiniz askıyı monte etmeniz gerekir. Aynı şekilde, ölçmeli ve tartmalı, delikler açmalı ve konumlarını bir kalemle belirlemelisiniz. Delinmiş deliklere dübeller ve vidalar takarsanız, askı daha da güçlenir. Cihazı, tamamen yerleştirildiğinden emin olduğunuz askının üzerine doğru oranda yerleştirebilirsiniz. Bütün bu işlemleri profesyonel olarak Klima montajı Çatalca servisimiz uzman ekipleri hızlı ve kaliteli şekilde yaparlar.

Çatalca Bulaşık Makinesi Servisi