Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler kombi servisi, sertifikalı ve uzman ekibi ile tüm marka ve model kombi için üstün kaliteli servis hizmeti veren bir firmadır. Firmadan düşük maliyet, pratik uygulama, hızlı, güvenilir işlem, orijinal parça kullanımı, son teknoloji ve güncel bilgi, %40 yakın tasarruf imkanı gibi birçok özellikte hizmet alabilmek mümkündür. Kombi bakımı ve tamiri dışında radyatör bakım ve tamir hizmeti de verilmektedir.

Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Servis

Bahçelievler kombi servis ile kombi ve radyatörlerinizin düzenli bakımını yaptırabilirsiniz. Bahçelievler semtinde ve daha birçok yakın semtte kombi ve radyatör arızalarına çok kısa sürede çözüm üretilmekte ve servis verilmektedir. Geniş marka ve model hizmet ağı ile hızlı ve yerinde servis verilmektedir. Müşteriler tek seferlik hizmet almakla kalmayıp düzenli müşteri olarak hizmet alabilmektedirler. Doğal gaz ile ilgili bütün tamir ve tadilat işlemleri için servisleri arayarak ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi Bahçelievler

 • Kombi servisi Bahçelievler, aynı gün servis hizmeti veren firma kombi bakımı ve tamiri, kombi arıza servisi, kombi değişimi, kombi montaj servisi, radyatör bakım ve onarım gibi birçok servis hizmeti vermektedir.
 • Amacı ise kalitenin sürekliliğini sağlamaktır.
 • Acil olan tüm arızalar için hızlı bir şekilde servis sağlanmaktadır.
 • İşçilik ve değişen parça için genellikle geçerli garanti süresi yaklaşık olarak bir yıldır.
 • Müşteri memnuniyetinin ön plandan olduğu hizmet anlayışı ile çözüm odaklı yaklaşım ile servis verilmektedir.

Bahçelievler Kombi Servisi Fiyatları

Bahçelievler Kombi servisi fiyatları, üstün kalitesine rağmen oldukça uygun fiyatlardır. Amaç her segment teki müşteriye ulaşıp memnuniyet sağlayabilmek için çalışmaktır. Uzun ömürlü kombi kullanımı sağlayabilmek için makul fiyatlarla orijinal parçalar ve özel işçilik hizmeti verilmektedir. En hızlı ekonomik çözümlere kavuşmak için teknik ekip ile iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal şirket kimliği ile hem uzman hem de her kesime ulaşan bir felsefe ile sürekli yenilenmekte ve güncellemekteyiz. Kombi ve petek servis hizmetlerinde hızlı ve doğru kararlar almak oldukça önemlidir.

Bahçelievler Kombi Servisi Fiyatları

Acil Bahçelievler Kombi Servisi

Acil Bahçelievler Kombi servisi, tecrübeli ekip ile ani yaşanan durumlara hızlı bir şekilde müdahale edilebilmektedir. Bir kombi neden çalışmaz? Öncelikle elektrik bağlantısı, sigorta, şalter, fiş kontrol edilmelidir. Gaz vanası, kombi yanındaki tüm vanalar kontrol edilmelidir. Kombi su basındı 1,5 bar olmalıdır.

 • Bu kontroller yapıldıktan sonra hala çalışmıyorsa acil bir durum söz konusu olabilir.
 • Elektrik ve gaz bağlantısı kesilerek servis firması aranmalı ve hizmet alınmalıdır.
 • Çok kısa sürede servis firması çözüm üretecektir.
 • Arıza anında kombi ekranında belli arıza kodlarından bir yazıyor olabilir.
 • Bu arıza kodları sorun hakkında genel bir bilgi vermektedir.
 • Ekrandaki kod numarasını servis yetkilisine bildirmek gerekmektedir.

Bahçelievler Kombi Arıza Bakım

Bahçelievler Kombi arıza bakım esnasında yapılması gereken belli işlemler vardır. Kombi bakımı yapılırken; baca grubu bakımı ile başlanmaktadır. Hava kanalları, fan motoru, yanma odası, hidrolik grup ve genel dış kısımlar temizlenir. Sonrasında ateşleme çubukları, tesisat filtreleri, petekler, ana eşanjör temizliği ile devam edilmelidir. Gaz kaçağı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Elektriksel kontroller ve oksidasyon temizliği yapılır. Su basınç kontrolleri atlanmamalıdır. Peteklerin havaları alınmalıdır. Sirkülasyon pompa kontrolü ve diyafram kontrolü de oldukça önemlidir. Genleşme tankı hava basınç kontrolü unutulmamalıdır. En son tasarruflu kullanım bilgileri müşteri ile paylaşılmalıdır.

En İyi Bahçelievler Kombi Servisi

 • En iyi Bahçelievler Kombi servisi ve özellikle kombi bakımı ile kombinin performansı artacaktır.
 • Kombi daha verimli çalışmakla birlikte enerji tasarrufu sağlamakta ve oluşabilecek küçük arızaların önüne geçilmektedir.
En İyi Bahçelievler Kombi Servisi

İstanbul Bahçelievler Kombi Servisi

İstanbul Bahçelievler Kombi servisi, randevu sistemi ile çalışmaktadır. Telefondan kayıt olup randevu oluşturmak mümkündür. En geç ertesi gün için bir randevu oluşturmak olasıdır. Servis personeli adresinize gelmeden yarım saat kadar önce teyit etmek için arayacaktır. Deneyimli ve sertifika sahibi teknik personel ile hızlı ve güvenilir servis hizmeti almak için randevu oluşturmak bu kadar kolaydır.

Bahçelievler Kombi Servisi 7-24

 • Bahçelievler Kombi servisi 7-24 hizmeti ile Arçelik, Beko, Vestel, Baymak, Toshiba, Bosch, Ariston, Buderus, Vaillant, Electrolux, Alarko, Demirdöküm, E.C.A, Viessman, İmmergas, Daikin, Sharp ve daha birçok marka için acil çözüm üretilmektedir.
 • Ücretlendirme için telefon ile görüşerek ya da Whatsapp hattından fiyat alabilirsiniz.
 • Arıza çeşitleri ise; tribün, basınç sondası, üç yollu vana, pompa, switch, kılcal boru, gaz valf, ana kart, doldurma musluğu, sen sör, genleşme tankı, eşanjör, baca fan gibi arızalar olabilir.

Bahçelievler Klima Bakımı

Vikipedi: Klima

İletişim

444 1 749
info@merkezservisteknik.com
Bahçelievler / İstanbul

Çağrı Merkezi

444 1 749
Call Now Button444 1 749