Avcılar Televizyon Servisi

Avcılar televizyon servisi, TV’nin her markasını ve modelini dikkatli bir şekilde onarır. Özellikle yerel TV tamir servisimizle evinizde veya iş yerinizde TV sorunlarınızı gidermeye çalışıyoruz.Tabii ki, bu işlem televizyonun sorununa bağlı olarak değişebilir.

Avcılar Televizyon Servisi

Televizyon Servisi Avcılar

Bazı büyük ölçekli sorunlar yerinde hizmete izin vermeyebilir. Bu hizmetler aynı zamanda TV’nizi alarak, onarım işlemini tamamlayarak ve geri getirerek sorunu çözer. TV’niz arızalıysa, bizi arayın ve TV’yi adresinizden alıp hata tespiti yapacağız. Arıza hakkında aynı gün sizinle iletişime geçeceğiz ve size fiyat bilgisi vereceğiz. Sizden izin alırsak, TV’nizi onarır ve tüm testleri yaptıktan sonra adresinize teslim ederiz.

 • Televizyonlar, LCD, plazma gibi birçok farklı modele sahipse, hizmetin konusu kendi içinde seviyelere bölünmelidir.
 • Bu, kullanıcıları LCD TV tamir servisi, LED TV servisi gibi arama sorgularına yönlendirir servis.
 • Televizyon servisi Avcılar Tv hizmeti, TV’ler için her türlü onarım, servis ve kurulum hizmetlerini sunuyoruz.

Avcılar Televizyon Servisi Fiyatları

Avcılar televizyon servisi tüm hizmetlerimiz garanti kapsamına dahil edilmiştir. LED TV tamir servisi, LCD TV tamir servisi, plazma TV tamir servisi gibi tüm ihtiyaçlarınızı garantili bir şekilde karşılıyoruz. Parça değiştirme işlemleri, ister orijinal ister alt endüstri olsun, müşterilerimizin isteği üzerine gerçekleştirilebilir. Profesyonel kadromuz ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize profesyonel olarak onarım, bakım ve montaj çalışmaları sunmaktayız.

 • Avcılar televizyon servisi Tv servisi, arızalı cihazlarınızı yerinde servisimizle adresinizden alır, onarım işlemi tamamlandıktan sonra garanti ile tekrar adresinize teslim eder ve monte ederiz.
 • Yerinde servis hizmetlerimizle, yetkili mobil ekiplerimiz İstanbul’un Avrupa Yakasının tüm İlçelerine, İlçelerine ve İlçelerine adresinize ulaşır ve arızalı ekipman, güç kaynağı, ana kart vb. yazılım ve donanım sorunlarından kaynaklanan donanım arızalarını onarır veya değiştirir.
Avcılar Televizyon Servisi Fiyatları

En iyi Avcılar Televizyon Servisi

Cihazlarınızda ki ekran arızası ve flüoresan lambaların değiştirilmesi gibi yerinde onarılamayan sorunlarda, fiyat bildirimi ve onay anlaşması, onarım, bakım, ayarlama ve gerekli testlerden sonra cihazınızı Tv teknik destek ekibimize ulaştırır, adresinize getirir ve kurar. Tv hizmeti yerinde yetkili ve yerinde hizmet ile firmamız tanınmış LED TV hizmetleri arasında yerini almıştır. Bölgede uzun süredir faaliyet gösteren ekiplerimiz her zaman ev hizmetlerinin güvenliğine ve Titizliğine dikkat etmektedir.

 • Her türlü hijyen koşuluna dikkat eden servis personelimiz, hizmetlerini şikayet etmeden sunma görevini üstlenmiştir.
 • Her türlü LED TV marka ve modelinde onarım yapan AVC ülkeler Tv servisi, özellikle yerinde servis ile dikkat çekiyor.
 • Tamir ettiğimiz markalardan bazıları aşağıdaki gibidir.
 • Ses TV’den gelse de, bir görüntünün olmaması ekranın karanlık durduğu durumdur.
 • Genel olarak, ses yoktur, bazı markalarda yaygın olan ve birçok nedenden veya hatadan kaynaklanabilecek bir görüntü yoktur.

İstanbul Avcılar Televizyon Servisi

Ancak, bu hatalar tüm LCD TV’lerde oluşabilir. Ses yok, görüntü yok, arızanın nedenleri üründen ürüne farklı olabilir. Arıza nedenleri devre kartı arızası: bu, aynı zamanda farklı marka ve modellere sahip LCD TV’lerde sıklıkla görülen bir durumdur. Devre kartının arızalanması, ürünün görüntü kalitesini düşürür ve görüntüyü tamamen ortadan kaldırır. Bu gibi durumlarda, ses cihazdan gelse bile görüntü alınmayabilir.

 • Sesin bir başka nedeni de görüntü kaybı olmaması, LCD TV’lerin arkasındaki aydınlatmanın bozulmasıdır.
 • Arka ışığın bozulması, cihazın görüntü göstermemesine neden olabilir.
 • Ayrıca, aydınlatmanın bozulması söz konusu arızanın nedenlerinden biridir.
 • İnvertör kartlarının yanması: ses var, görüntü yok-bu arızanın nedenlerinden biri.
 • Ancak, bu durum çok nadiren yaşanır.
İstanbul Avcılar Televizyon Servisi

Avcılar Televizyon Tamiri

Bununla birlikte, bunun nedeni görüntünün kaybolması ve TV ekranının herhangi bir şekilde yanıt vermemesi olabilir. İnvertör kartlarının yanması, ürünün sinyal sistemine de zarar verebilir. Bu nedenle, bir resim çekmeniz imkansız hale gelebilir. İnvertör devresinin yanması: ürüne gelen akımın düzensizliğinden kaynaklanan bir arızadır.

 • Yanma olayının gerçekleştirilmesi, ses olmadığı, görüntü olmadığı sorununu beraberinde getirir.
 • Garanti süresi dolmuş ürünlerinizi servisimize getirebilir ve hatanın kısa sürede düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Ayrıca, Avcılar televizyon servisi yıllar TV hizmeti’nde gerçekleştirilen tüm işlemler güvenlik kontrolleri çerçevesinde gerçekleştirilmekte ve ürününüze zarar gelmemesi sağlanmaktadır.
 • Herhangi bir TV markasıyla karşılaşabileceğiniz sorunlardan biri, TV’de ses değil, bir resim duymasıdır.
 • TV ekranında bir resim çekmenize rağmen ses çıkışı ile ilgili bir sorun varsa, önce bazı kontroller yapmanızı öneririz ve herhangi bir gelişme yoksa, profesyonel Avcılar televizyon servisini aramanızı öneririz.

Sonraki Makale: Avcılar Bulaşık Makinesi Servisi

Vikipedi: Televizyon

İletişim

444 4 021
Bahçelievler / İstanbul

Çağrı Merkezi

444 4 021
Call Now Button444 4 021