Avcılar Petek Temizleme

Avcılar petek temizleme hizmetinden sonra, ısıtma sistemi ilk gün olduğu gibi ısınır ve çok daha ucuzdur. Paradan tasarruf ederek ısıtmanız gerektiğini söylüyorsanız, ısıtıcınızı, kazanınız ve petekinizi düzenli olarak muhafaza etmeli ve onarmalısınız. Kireç ve dikiş tıkanıklıkları temizlik kimyasalları kullanan profesyoneller tarafından açılmalıdır. Hem peteklerinizi hem de kombinasyonlarınızı ısı eşanjörlerine ve montaj borularına kadar deneyimli ekiplerimizle temizliyoruz.

Avcılar Petek Temizleme

Avcılar Petek Temizleme Firmaları

Avcılar petek temizleme firmaları, kullanılan kimyasal ilacı iyi seçmesi büyük önem taşımaktadır.Gelen yüksek doğal gaz faturalarına rağmen ısınamayacağını düşünüyorsanız, soğuk kış günleri için vazgeçilmez olan kazan ve ısıtıcının yeterli ısı vermesini istiyorsanız, temizliğini ihmal etmeyin. Petekleri zamanla kalifiye olmaya başlar ve içinde birikir, bu da tıkanmaya neden olur ve zamanla ısı vermez

 • Avcılar petek temizleme işlevini tam olarak yerine getiremeyen petekleri ısıtmak için kazan ayarınızı artırırsınız.
 • Bu, faturalarınızın büyük olmasına neden olacaktır. Sağlığınızın ve bütçenizin ihmal edilemeyeceğini söylüyoruz.
 • Belirli zamanlarda bakımını ihmal etmemenizi şiddetle tavsiye ederiz.
 • Kullanılan kimyasal ilaç iyi seçilmemişse, ısıtma sistemi eskiyse, kimyasal ilaçtaki asit oranı iyi ayarlanmamışsa ve kimyasal ilaç iyi kalitede değilse, boruları delebilir.
 • Bazılarımız sadece petekleri temizlemeyi düşünürken, diğerleri petekleri temizlerken kazanın da temizlendiğini düşünür.

Avcılar Petek Temizleme Servisi

Petekler temizlenirken ısıtma sistemindeki borular ve petekler temizlenir. Kazan bakımı, kazan içini açarak fan temizliği, brülör temizliği, filtre temizliği vb. bölümlerin bireysel temizliğinin korunması anlamına gelir. Kazan filtresinin temizlenmesinin, kazan bakımının tek başına yapıldığı anlamına gelmediğini hatırlatmak isteriz. Bunun sonucu olarak siz değerli müşterilerimiz bu şeyleri biliyorsunuz; hizmetin size ne sunduğunu biliyorsunuz.

 • Gereksiz ve ekstra para ödeme durumuyla karşı karşıya kalmayacaksınız ve haksız yere kazananlara herhangi bir şans vermeyeceksiniz.
 • Avcılar petek temizleme servisi olarak işimizi düzgün bir şekilde yapıyoruz ve hak ettiğimiz ücretlerden başka hiçbir talepte bulunmuyoruz.
Avcılar Petek Temizleme Servisi

Avcılar Petek Temizleme Fiyatları

Kazanlar genellikle ısınamadıklarında petekleri temizleme ihtiyacı duyarlar. Avcılar petek temizleme fiyatları petek sayısına göre değişir. Kombi kazan bakımı ve kombi temizleme işleri petek yıkama olarak ısıtma için, petek temizliği düzenli olarak yapılmalıdır genellikle yıllık olarak. Gerçekleştirdiğimiz petek temizleme işlemlerinde %30’a varan tasarruflar elde edildi. Tesis operasyonunun maksimum verimliliği sağlanır, tesis ve kazanın ekonomik ömrü uzar ve yüksek performanslı çalışma sağlanır.

 • Isıtma sistemini temizlerken Isıtma sorunları olan birçok insanın Isıtma problemini çözdük, ama hiçbir şey.
 • Bu durumda, kazanın yüksek derecede çalışması yeterli değildir, ısıtma sisteminde beklediğiniz ısıtma.
 • Bakım düzenli olarak yapılırsa, tasarruf sağlanır ve ısıtma sisteminin sağlıklı çalışması sağlanır.

Avcılar da Petek Temizleme

Doğal gaz ısıtıcınızın ısı verimliliği zamanla yavaş yavaş azalır ve sistemin yeniden kurulduğu ilk günlerde olduğu kadar ısınmaz. Bu durumun çeşitli nedenleri olabileceğinden, zamanla peteklerde biriken çamur en etkili olanıdır. Bal peteğindeki çamur temizlendikten sonra, ısıtma sisteminiz iyi ısırır ve daha önce olduğu gibi çok az yanar. İstenmeyen demir oksit birikimi, yani, soğutucu petek içinde dolaşan sıcak su kirinin soğutucu malzeme demir levha ile birleşmesinden kaynaklanan pas, soğutucu çamuru olarak adlandırılır. Radyatörün petek tabanında zamanla biriken bu çamur, kanallar arasındaki sıcak suyun dolaşımını sınırlayarak ısı verimliliğini olumsuz yönde etkiler. Bu çamur sadece ekonomik ısınmayı engellemez.

 • Isıtma sistemi üzerinden kazana giren çamur parçacıkları da kazan ve valflerde çeşitli ciddi arızalara neden olabilir.
 • Çamurun olumsuz etkisi, radyatörün her alanının eşit olarak ısınmadığı ve eskisinden daha az ısındığı gerçeğiyle anlaşılabilir.
 • Çamurla tıkanmış soğutucu petekler tamamen ısınmadığından, kazan daha fazla açılarak kullanıldığında doğal gaz faturanız artacaktır.
 • Bütün bu problemlerin çözümü Avcılar da petek temizleme servisine aramanız la bitecek.
Avcılar da Petek Temizleme

En iyi Avcılar Petek Temizleme

Çamurla tıkanmış olduğu düşünülen radyatör, giriş-çıkış valfleri kapatıldıktan sonra ısıtma sisteminden ayrılır ve tıbbi petek temizleme makinesine bağlanır. Soğutucudaki çamur, makineden basınçlı temizleme kimyasalları ile sıcak su uygulandığında çıkarılır. Kurulumun tamamen temizlenmesi gerekiyorsa, makine soğutucunun çıkarıldığı sisteme bağlanır. Kazan dahil olmak üzere sistemdeki tüm vanalar kapalı, yıkanacak radyatörün valfleri hariç.

 • Petek temizliği için, kombi ve petek dahil olmak üzere ısıtma sisteminizi her 2 yılda bir tamamen yıkamanız önerilir.
 • Maliyetlerden kaçınmak ve sadece tıkanmış olduğunu düşündüğünüz peteği yıkamak, umduğunuz sonuca yol açmayabilir.

Sonraki Makale: Avcılar Beyaz Eşya Servisi

Vikipedi: Isıtma

İletişim

444 1 749
info@merkezservisteknik.com
Bahçelievler / İstanbul

Çağrı Merkezi

444 1 749
Call Now Button444 1 749