Arnavutköy Klima Servisi

 Arnavutköy klima servisi olarak hizmetlerine devam eden ve kendisine müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, uzun yıllardır Arnavutköy ve civar bölgelere hizmet vermektedir. Firmamız klima servisi dışında klima bakım ve montajı işlerini de uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Firmamızın hizmet bölgeleri arasında Hadım köy, Balaban, Yunus Emre, Yeni köy, Yeşil bayır ve Yavuz Sultan Selim gibi çok sayıda farklı mahalleler bulunmaktadır.

  • Firmamız bünyesinde çalışan ve müşterilerine klima servisi hizmeti veren personellerimiz, alanlarında işinin ehli ve kalifiye olan kişilerdir.
  • Firmamızın klima servisi, bakım ve onarımı dışında da hizmetleri bulunmaktadır.
  • Bunlar arasında ise; teknik servis hizmeti, klima satışı, klima arıza tamiri ve periyodik klima bakım hizmetleridir.
Arnavutköy Klima Servisi

Klima Servisi Arnavutköy

Klima servisi Arnavutköy firması olarak müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet sunuyoruz. Özellikle belli sezonlarda yapmış olduğumuz indirimler müşterilerimizin keselerinin sarsılmamasını sağlıyor. Müşterilerimize sunduğumuz indirimli hizmet kendilerinin firmamızdan daha ekonomik koşullarda klima servisi ve bakımı hizmeti almalarını sağlıyor. Eğer değerli müşterilerimiz firmamızın satışını yaptığı klimaları nakit olarak almayı tercih ederlerse, kendilerine uyguladığımız iskonto ile cazip indirimler yapıyoruz.

  • Sizler de Arnavutköy bölgesinin en çok tercih edilen ve güvenilirliğini verdiği hizmetler ile kanıtlamış olan firmamız ile iletişime geçebilir, almak istediğiniz teknik servis hizmetini uygun fiyat şartları ile temin edebilirsiniz.

Arnavutköy Klima Teknik Servisi

Arnavutköy klima teknik servisi olarak hizmet veren firmamız, evlerinizde kullanmış olduğunuz klimaların bakım ve onarımı ile ilgili tüm hizmetleri sizlere kısa sürede vermektedir. Teknik servis için evlerinize veya çalışmış olduğunuz ofislerinize gelen personellerimiz, meydana gelen arızayı son teknolojiye sahip ekipmanlar ile tespit etmekte ve gerekli olan müdahaleyi hemen yapmaktadır. Klimanızın çalışmaması durumunda gerekli ve ihtiyaç duyulan yedek parçayı ise arkadaşlarımız kısa sürede temin etmekte ve bulunduğunuz yere gelerek klimanıza takmaktadır.

  • Sizler de kış aylarını klimanızın vermiş olduğu arızadan dolayı uzun süre soğuk bir ortamda geçirmek zorunda kalmayacağınız gibi, yaz aylarının sıcak ve bunaltıcı havasına da, aynı şekilde vereceğimiz kaliteli teknik servis hizmeti ile maruz kalmayacaksınız.

İstanbul Arnavutköy Klima Servisi

İstanbul Arnavutköy klima servisi her zaman müşterilerine hızlı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu teknik servis, bakım, montaj ve klima satış gibi hizmetleri, garanti kapsamı içerisinde verilmektedir. Firmamızdan aldığınız klimalar en az 3 sene garantili olup, kullanıcı hatasından dolayı arıza yapan cihazlarınıza da firmamız en uygun fiyatlar ile teknik servis hizmeti sunmaktadır. Eğer kullanıcı hatası olmadan kullandığınız klimanız da arıza çıkarsa, firmamızı 7/24 arayabilir ve teknik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

  • Müşteri temsilcimizin sizlere vereceği randevu ile teknik servis personellerimiz bulunduğunuz yere gelecek ve kısa sürede klimanızın bakımını ücretsiz olarak yaparak sizlere teslim edecektir.
  • Müşteri memnuniyetini sadece hizmet açısından değil aynı zamanda maddi konularda da gözeten firmamız, aynı zamanda sektörün en fazla tanınan ve güvenilen firmaları arasında yer almaktadır.

En iyi Arnavutköy Klima Servisi

En iyi Arnavutköy klima servisi olarak müşterilerine hizmet vermeye devam eden firmamız, kurumsal şirket vasfına sahiptir. Marka ve model ayrımı gözetmeksizin sahip olduğunuz tüm klimalarınıza hizmet sunmakta ve kısa sürede de kullandığınız ürünlerin sorunlarını servis hizmeti vererek çözmektedir. Klima bakım ve teknik servisi olarak hizmet veren firmamızı ön plana çıkaran ve diğer firmalardan ayıran en önemli özellik ise, müşterilerimize hizmetlerimizi çalışmayan klimalarınızın arıza tespitini yaptıktan sonra, kendilerine fizibilite raporu sunarak veriyor olmasıdır.

  • Firmamız teknik servis ve bakım hizmetlerinin dışında müşterilerine klima bakımını da, belli zaman çalışarak bakteri üreten klimaları temizleyerek kendilerine daha sağlıklı bir cihaz teslim ederek vermektedir.
En iyi Arnavutköy Klima Servisi

Arnavutköy Klima Servisi Fiyatları

Arnavutköy klima servisi fiyatları, klimanın arızasına, markasına, modeline ve servis hizmetinin kapsamına bağlı olarak değişebilir. Ayrıca bölgesel farklılıklar da fiyatlarda değişikliklere neden olabilir. Bu nedenle, size doğru cevabı verebilmem için klima servis hizmeti ile ilgili daha spesifik bilgiler vermeniz gerekmektedir. Klima arızası ve fiyatları hakkında hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sonraki Makale: Arnavutköy Klima Montajı

Vikipedi: Klima

İletişim

444 4 021
Bahçelievler / İstanbul

Çağrı Merkezi

444 4 021
Call Now Button444 4 021